HEI Gymnastik Bestyrelse

HEI gymnastiks bestyrelse står klar til at hjælpe dig året rundt. Har du spørgsmål om tilmelidng, inrsturtører, opvisningen, ideer til nye hold eller måske vil du gerne selv være træner/hjælpetræner. Nedenfor kan du se hvilke ansvarsområde vi hver især har. Send en mail til den ansvarlige og vi vil hjælpe dig på bedste vis.

Vi vil lige her gøre opmærksom på at alle bestyrelsesmedlemmer er frivillige. Bestyrelsesarbejdet er ikke lønnnet og vi har derfor alle sammen arbejde ved siden af. Derfor må det forventes at vi ikke altid kan løse opgaverne fra dag vil dag. Har du lyst til at hjælpe med bestyrelsesarbejdet hører vi meget gerne fra dig :)

 
Formand
Kirsten Frantzen
Egåvej 53
8250 Egå
23959503
kirsten.frantzen@hei-gymnastik.dk

Ansvarsområder
Voksen og seniorer
Arbejdsmiljørepræsentat
Klager
Næstformand
Louise Gjerlev Jensen
Digesvalevej 9, Studstrup
8451 Skødstrup
2253 8877 (Send sms)
louise@aarhus-showteam.dk

Ansvarsområder
N
æstformand
Sæsonplan
Ansættelser
Aarhus ShowTeam
Springhal
Ind- og udmeldelse
Holdskifte
Fritidspas
Kasserer
Hanne Tinning Moestrup
Skolevej 83
8250 Egå
hanne.moestrup@hei-gymnastik.dk


Ansvarsområder
Bogføring
Årsregnskab
Lønudbetaling
Tilskud
Sekretær
Rasmus Fabech
Kløvervangen 22
8541 Skødstrup
2892 8975

r.fabech@mail.dk


Ansvarsområder
Ordstyrer og referent
Lokalebooking

 
Bestyrelsesmedlem
Bine Holmstoel Andreasen
Bredkær Parkvej 35
8250 Egå
4011 2770
bine.holmstoel@hotmail.dk

Ansvarsområder
Børne- og ungehold
Forårsopvisning
Mentorer
Betyrelsesmedlem
Signe Kofod Jensen
​Virupvej 44D
8530 Hjortshøj
8621 9677 - 3148 9882


Ansvarsområder
Materialer
Nøgler

 
Betyrelsesmedlem
Sanne Juul Jensen
Vosnæsparken 10
8541 Skødstrup
2670 9245
Sanne-juul@hotmail.com

Ansvarsområder
Fællesskab
Reklame
Sociale Medier
Webmaster: Michael Kindberg Mønster: michaelkm7@hotmail.com
Hjortshøj Egå Idrætsforening